Avans Toruń, markety w Bydgoszczy, Vobis Brodnica
No Data

1kv Przejezdne podesty

User Rating

Elektryczne podesty do prac na niewielkich wysokościach

Czasami zachodzi potrzeba do tego aby dokonać różnego rodzaju prac czy napraw na wysokości na tyle duże że nie wystarczy dlatego zwykła drabina jednocześnie na tyle niewielkiej że nie będzie nam potrzebny specjalny hydrauliczny podnośnik. W takiej sytuacji zazwyczaj wykorzystuje się różnego rodzaju podestem przystosowane specjalnie do tego aby móc bez przeszkód nie wykorzystywać je w zamkniętych pomieszczeniach. Można użyć podestu wyposażonego jakieś silnik dzięki czemu będziemy w stanie wznieść się na określoną wysokość nawet wraz z ciężkim sprzętem czy ładunkiem.
Tego rodzaju platformy lub podesty wykorzystywane są przede wszystkim w magazynach lub w warsztatach samochodowych oraz wszędzie tam gdzie bardzo często zachodzi potrzeba przeniesienia bądź przetransportowania jakiegoś ciężkiego ładunku na kilka lub nawet kilkanaście metrów w górę. Takie podesty przydają się również wielu ekipom monterskim czy serwisowym, które mają za zadanie wykonywać określone pracę na przykład we wnętrzu hal magazynowych tudzież w dużych i wysokich pomieszczeniach biurowych.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna

Inne wpisy o finansach:

1kv Przejezdne podesty
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About