Avans Toruń, markety w Bydgoszczy, Vobis Brodnica
No Data

Kredyty i pożyczki przez internet.

User Rating

Kredyt mieszkaniowy jest dostępny dla studentów lub absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) wyłącznie dla osób o dobrej historii kredytowej, tzn. nie posiadających zadłużeń w spłatach innych kredytów.

Jest to nowość na Polskim rynku, ponieważ do tej pory banki niechętnie udzielały kredytów studentom z uwagi na brak możliwości należytego udokumentowania dochodów.
W tej chwili jedynym warunkiem aby uzyskać kredyt mieszkaniowy jest fakt bycia studentem oraz poręczenie rodziców lub miesięczne wpływy na konto w wysokości raty odsetkowej przyszłego kredytu.

Biorąc pod uwagę wymagania banków przy ocenianiu zdolności kredytowej osób starających się o kredyt mieszkaniowy, są to naprawdę bardzo małe wymagania.Do tego maksymalna kwota kredytu może wynosić aż 300 000 złotych.
W dzisiejszych czasach wynajmowanie mieszkania się nie opłaca, ponieważ ceny wynajmu są często wyższe niż rata kredytu mieszkaniowego.Po co płacić za wynajem skoro można taką samą kwotą spłacić swoje mieszkanie ?

Dodatkowym atutem takiego kredytu jest to że można go zaciągnąć w PLN, CHF lub EUR oraz nie jest wymagany uregulowany stosunek do służby wojskowej.Oczywiście jak w każdym przypadku są też i wady, najważniejsza to warunek że nieruchomość którą zamierzamy sfinansować takim kredytem musi być położona w miejscu studiowania, a nie każdy zamierza zostać w mieście w którym jest na studiach.

Ale na pewno jest to alternatywa dla młodych ludzi którzy do tej pory mogli jedynie pomarzyć o swoim mieszkaniu.
Po więcej informacji zapraszam pod następujące adresy: http://www.firmamadmaj.home.pl. Bardzo obszerny opis tego kredytu,oraz inne kredyty i możliwość złożenia wniosku on-line znajduje się na stronie: http://www.madmaj.systempartnerski.pl.

Mam nadzieję że artykuł chociaż trochę przybliżył studentom tematykę kredytu mieszkaniowego, ponieważ nie wszyscy wiedzą że są kredyty również dla nich.

Inne wpisy o finansach:

Kredyty i pożyczki przez internet.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About