Avans Toruń, markety w Bydgoszczy, Vobis Brodnica
No Data

Najskuteczniejszy układ reklam AdSense na blogu

User Rating

Najskuteczniejszy układ reklam AdSense na blogu

Jeżeli zarabiasz lub zamierzasz zarabiać na reklamach Google AdSense, to z pewnością zainteresuje Cię ten wpis. Jakiś czas temu przeprowadzałem testy różnych układów reklam na blogu i dziś chcę Ci pokazać, który z nich okazał się najskuteczniejszy. Nie będę podawał ile konkretnie zarobiłem, bo takich informacji nie ujawnia się publicznie (przynajmniej ja nie zamierzam). Podam Ci za to jak powinien wyglądać układ reklam na blogu, by przynosił Ci jak największe zyski.

Nie gwarantuję Ci (nikt tego nie zrobi), że u Ciebie także się taki układ sprawdzi. U mnie ten sprawdza się najlepiej (mówię o tym blogu) i ten też Ci zaprezentuję na rysunku poniżej. Oczywiście rysunek ten jest uproszczony i służy wyłącznie celom poglądowym.

Tutaj możesz zobaczyć przykładowy wpis na blogu, który najlepiej obrazuje takie ułożenie reklam.

Krótko charakteryzując rysunek, można powiedzieć, że najlepiej sprawdza się taki układ reklam, który okala główną treść na blogu. Czyli mamy tutaj reklamę przed tekstem, pod tekstem oraz z prawej jego strony. Czytałem opinie, że reklama umieszczona wewnątrz tekstu ma największą skuteczność. Próbowałem tego i powiem Ci, że u mnie się to nie sprawdziło.

ZOBACZ: Jak zarabiać na Facebooku

Inne wpisy o finansach:

Najskuteczniejszy układ reklam AdSense na blogu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About