Avans Toruń, markety w Bydgoszczy, Vobis Brodnica
No Data

System zarządzania dokumentami

75%
User Rating

system-zarzadzania-dokumentami-3Coraz więcej jednostek administracji publicznej umożliwia załatwianie spraw z wykorzystaniem nowoczesnych technologii z wykorzystaniem internetu. Dzięki rozwiązaniom tego typu możemy składać wnioski i załatwiać niektóre sprawy w urzędach bez wychodzenia z domu.
E-usługi, czyli te świadczone przez urzędy drogą elektroniczną, dostępne są poprzez strony internetowe konkretnych urzędów oraz przez większe platformy lokalne (np. SEKAP w województwie śląskim) lub też ogólnopolską platformę EPUAP. Po wybraniu interesującej nas sprawy, wypełnieniu elektronicznego formularza i podpisaniu go elektronicznie wysyłamy ją do urzędu. Elektroniczny system zarządzania dokumentami w urzędzie umożliwia odebranie takiego wniosku oraz jego dalsze procedowanie w sposób elektroniczny. Po załatwieniu przez urzędników złożonej przez nas sprawy powinniśmy otrzymać odpowiedź od urzędu również z wykorzystaniem internetu.
Umożliwianie załatwiania spraw w urzędach drogą elektroniczną to bardzo wygodny sposób kontaktu z administracją, który pozwala przede wszystkim na oszczędność naszego czasu.

Inne wpisy o finansach:

System zarządzania dokumentami
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)
About